Ledencontactcentrum

  • Stel een vraag aan ons Ledencontactcentrum via info@vvsg.be
  • Het ledencontactcentrum zorgt ervoor dat uw vraag terecht komt bij het juiste team.
  • Bel ons op 02 211 55 00 - elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 16.30 uur, op vrijdag tot 16 uur

A tot Z

  • Academie (vorming) - academie@vvsg.be - meer
  • Afvalbeleid - info@vvsg.be - meer
  • Brandweer - info@vvsg.be - meer
  • Communicatie - info@vvsg.be
  • Diverscity - info@diverscity.be - meer
  • Economie - economie@vvsg.be - meer
  • Fietsberaad - info@fietsberaad.be - meer
  • Internationaal - internationaal@vvsg.be - meer
  • Kinderopvang - meer
  • Lokaal - info@vvsg.be - meer
  • Mobiliteit - info@vvsg.be
  • Omgeving - info@vvsg.be
  • Ouderenzorg - ouderenzorg@vvsg.be - meer
  • Thuiszorg - netwerkthuiszorg@vvsg.be - meer
  • Pers - Nathalie Debast - nathalie.debast@vvsg.be - 0497 31 80 77
  • Vacatures - vacatures@vvsg.be - meer
  • Veiligheid - veiligheid@vvsg.be - meer
  • Vlinter (streekintercommunales) - info@vvsg.be - meer
  • Vrijetijdsbeleid - vrijetijdsbeleid@vvsg.be - meer
  • Welzijn - welzijn@vvsg.be
  • Werking en organisatie lokale besturen - info@vvsg.be

Huis Madou

Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten vzw
Bischoffsheimlaan 1-8
1000 Brussel
tel. 02 211 55 00
info@vvsg.be
BTW BE 0451.857.573

Hoe bereik je Huis Madou? Bekijk hier het multimodaal toegangsplan of kijk op www.huismadou.be